poniedziałek, 19 sierpnia 2013

"Oddech Wiosny" - finalista konkursu "Fashion Colorworks 2013"

Moja kolia na tegoroczny konkurs "Fashion Colorworks". Składa się z, oczywiście, kolii i wisiora, który można zdjąć i nosić osobno na wstążce.
Nie planowałam uczestniczyć w tegorocznym "Fashion Colorworks", ponieważ zupełnie nie miałam czasu, ale, wysławszy zdjęcie na "Battle of the BeadSmith", odpoczęłam kilka dni i nagle pomyślałam: "dwa tygodnie do końca przyjmowania zgłoszeń - może zdążę wykonać chociażby jedną pracę?". Tym bardziej, że miałam spleciony wisior-makramę w kolorach trzeciej triady z dodatkiem innych kolorów. No i zaczęłam szybko pleść kolię z 2-centymetrowych rurek, czeskich koralików 11/0 i kryształków akrylowych. Jednocześnie z tym przypominałam sobie nawyki robienia kwiatów z tkaniny i spróbowałam zrobić pręciki ze skręconego druta (skręciłam je za pomocą grubej igły).
Skończyłam pracę w ostatni dzień, wieczorem zrobiłam zdjęcia i o pierwszej w nocy wysłałam zgłoszenie z koszmarnymi, ciemnymi foto. Kolory na zdjęciach w ogóle nie zgadzały się z realnymi, dlatego dla mnie było jeszcze większą niespodzianką to, że moja kolia weszła do finału.
A te zdjęcia zrobiłam później, podczas trwania konkursu:

   
Moja koleżanka Elena Markowska. :)
Dziękuję za uwagę!