środa, 29 października 2014

Reklama. Warsztaty.

Nagle zrozumiałam, że piszę o prowadzonych przeze mnie warsztatach, a ogłoszenia reklamowego nie zrobiłam!
A więc...
REKLAMA!
1.Prowadzę warsztaty koralikowe oraz zajęcia ze splotów makramy. 
Każdą sobotę od 13.00 do 16.00 w  słupskim MCK-u, ul. 3-go Maja, 22.  Wszystkie szczegółowe informację dotyczące zapisów umieszczane są na stronie internetowej Kina Rejs (Młodzieżowe Centrum Kultury w Słupsku).
2.Dla osób chętnych prowadzę zajęcia indywidualne. 
Zajęcia odbywają się w mojej pracowni (t.j. w mojej własnej kuchni). Termin, koszt i temat zajęć do uzgodnienia.
3.Na zlecenie mogę zrobić zajęcia "wyjazdowe" :)
Tu są tylko dwie ważne sprawy: a) grupa nie mniej niż 5 osób; b) wygodne połączenie autobusowe lub kolejowe (niestety, nie prowadzę samochód).
Na zajęciach zaznajamiam ze znanymi technikami oraz moimi własnymi opracowaniami. Wszystkie potrzebne materiały i narzędzia dostarczam osobiście, więc nie musicie się tym martwić :)


Jeżeli ktoś będzie zainteresowany w mojej ofercie, proszę wszystkie pytania kierować mi na mail. (można przez komunikat po lewej stronie blogu).

A teraz para słów o ostatnich wydarzeniach. :)
Na ostatnie zajęcie Justynka ze Słupska i Ela przyniosły swoje gotowe bransoletki, Basia opublikowała zdjęcie swojej bransoletki na swoim blogu. Niesamowicie im wyszło. Czy zgadzacie się ze mną? 

 W tym tygodniu, oczywiście, zajęcia nie będzie, ale w następną sobotę, 8.10.2014 roku, będziemy się uczyć robić "sznury ukośne". Mamy kilka miejsc wolnych. Serdecznie zapraszam osoby chętne. :)


A to "przedłużenie lata" na moim parapecie: 
Powój, wilec- jeden pęd, ale kwiaty w różnym kolorze.  i trójsklepka.